Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną

XV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej


Laureatem Grand Prix i zdobywcą Rogu Wojskiego został:
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa

Solowym Mistrzem Polski 2010 został:
Karol Kroskowski z Zespołu Szkół Leśnych w Tucholi


Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 294
2 Stowarzyszenie - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 283
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent AR Poznań 281
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny 277
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 275
6 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 275
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 274
8 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 273
9 Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Nadleśnictwa Cewice N-ctwo Cewice 267
10 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja 265
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 264
12 Stowarzyszenie Muzyczno-Kulturalne - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny SM-K ZSM Echo Pszczyny 262
13 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 257
liczba uczestników w tej klasie: 13
Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Jenot Tuchola ZSL w Tucholi 269
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor Zarządu Okręgowego PZŁ Koszalin ZO PZŁ Koszalin 258
3 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Syców Nadleśnictwo Syców 249
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice 275
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 274
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły N-ctwo Ujsoły 273
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Dragah UR w Krakowie 269
6 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 266
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon - Junior Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie SGGW Warszawa 266
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gryf Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie ORŁ Szczecin 264
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk 262
9 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gamrat Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy UTP Bydgoszcz 261
10 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Wronki Nadleśnictwo Wronki 256
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 255
12 II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj 252
13 1 II Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja 252
14 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego KŁ nr 408 Wilk w Głogowie WKŁ nr 408 Wilk w Głogowie 251
15 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord Nadleśnictwo Jabłonna 247
16 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia 244
17 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku ZSL Zagnańsk 243
18 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego nr 8 Żubr w Opolu WKŁ nr 8 Żubr w Opolu 240
liczba uczestników w tej klasie: 18
Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Akademickiego Koła Łowieckiego Przylesie Poznań KŁ Przylesie Poznań 284
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel Centr. Kult. Gm. Rzeczenica 259
3 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Miliczu ZSL Milicz 256
4 Sygnaliści Koła Łowieckiego Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon KŁ Knieja Szczecin 256
5 2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Durlakowe Rogi ZO PZŁ Jelenia Góra 256
6 Młodzieżowy Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Szkole Podstawowej w Warcinie SP w Warcinie 230
liczba uczestników w tej klasie: 6
Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12 - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel Centr. Kult. Gm. Rzeczenica 179
2 1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przepióreczki przy N-ctwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja 174
liczba uczestników w tej klasie: 2
Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Karol Kroskowski ZSL w Tucholi 299
2 Paweł Strawa ZSL Goraj 298
3 Gabriela Kaźmierczak SGGW Warszawa 292
4 Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk 285
5 Leszek Koliński ZTM Venator UP Poznań 285
6 Natalia Hamczyk-Walkowiak S ZSM N-ctwa Babimost 284
7 Tomasz Szrama N-ctwo Sarbia 279
8 Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 279
9 Marek Mosiewicz S ZSM N-ctwa Babimost 278
10 Błażej Chmielewski Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 278
11 Hubert Szrama ZTM Venator UP Poznań 276
1 Dawid Gągała N-ctwo Góra Śląska 275
12 Grzegorz Walkowiak S ZSM N-ctwa Babimost 274
2 Tomasz Loch N-ctwo Złotoryja 272
13 Karol Jurczyszyn ZTM Venator w Poznaniu 271
14 Arkadiusz Tokarz N-ctwo Zawadzkie 271
15 Karol Chmielewski ZSL w Goraju 269
16 Jędrzej Strawa ZSL w Goraju 268
17 Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin 268
18 Jan Strawa ZSL w Goraju 268
19 Mateusz Grzyś UP Poznań wydz. leśny 267
20 Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań 263
21 Maciej Litner Nadlesnictwo Kluczbork 262
22 Piotr Nowak ZTM Venator UP Poznań 260
23 Piotr Kasprzyk S M-K ZSM Echo 258
24 Tadeusz Piankowski ZSL w Warcinie 253
25 Adam Krajewski S ZSM N-ctwa Babimost 253
26 Tomasz Kurczyk ZSM Stora Enso Woow Supply 251
27 Jan Skrzetuski S ZSM N-ctwa Babimost 249
28 Michał Szymański ZTM Venator UP Poznań 248
29 Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk Wlkp. 247
30 Marcin Walkowiak S ZSM N-ctwa Babimost 246
31 Mirosław Murawski N-ctwo Skrwilno 243
32 Marcin Wróbel SM-K ZSM Echo 242
33 Andrzej Szymczyk SGGW Warszawa 237
34 Wojciech Wyleżuch S M-K ZSM Echo 234
35 Hubert Wróblewski N-ctwo Jabłonna 234
36 Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 224
37 Marcin Kamiński N-ctwo Skrwilno 218
38 Karol Orłowski ZSL w Zagnańsku 205
39 Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin 202
40 Michał Dembek TL Brynek 198
41 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 190
42 Piotr Ginda-Kopeć ZSL w Goraju 175
liczba uczestników w tej klasie: 44
Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Magdalena Worecka UR Kraków 292
2 Julia Królik TL w Brynku 288
3 Sławomir Murawski N-ctwo Skrwilno 286
4 Monika Hamczyk S ZSM N-ctwa Babimost 284
5 Artur Nowicki ZSL Warcino 282
6 Paulina Marszk ZSL Warcino 281
7 Andrzej Wrzodak N-ctwo Zawadzkie 278
8 Katarzyna Piechaczek S ZSM N-ctwa Babimost 277
9 Kazimierz Kroskowski RZS Żurawie Kościerzyna 273
10 1 Roman Wesołkowski UR Kraków 272
2 Andrzej Majewski N-ctwo Złotoryja 272
11 Agnieszka Bujnicka SGGW Warszawa 272
12 Rafał Stefaniak ZSL w Goraju 272
13 Aleksandra Chełska S ZSM N-ctwa Babimost 271
14 Sławomir Darkowski ZSM Echo 269
3 Andrzej Kowalski N-ctwo Złotoryja 268
15 Mirosław Wróblewski N-ctwo Jabłonna 267
4 Leszek Polak KŁ Tropowiec Goszcz 265
16 Radosław Górny ZSL w Goraju 265
17 Michał Malek Michała Malek 265
5 Andrzej Asienkiewicz N-ctwo Złotoryja 262
18 Łukasz Zefert ZSL w Warcinie 261
19 Michał Piątyszek N-ctwo Grodzisk Wlkp. 261
20 Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś 260
21 Damian Tokarz PZŁ Opole 258
22 Jacek Pszczółka KŁ Jeleń Ujście 257
23 Bartłomiej Sijka ZSL w Goraju 255
24 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 254
25 Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk 253
26 Michał Magda ZSL w Goraju 250
27 Michał Streflik ZSL w Goraju 250
28 Mariusz Zieliński N-ctwo Grodzisk 250
29 Marzena Piś N-ctwo Ujsoły 247
30 Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin 246
31 Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia 242
32 Tomasz Olczyk ZSL w Goraju 235
liczba uczestników w tej klasie: 36
Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Justyna Stępień ZSM Echo z Warszawy 289
1 Adrian Bezeg KŁ Ostoja Jelenia Góra 280
2 Jakub Buczkowski Kł nr 13 Żuraw Człopa 279
3 Paweł Rząsowski N-ctwo Skrwilno 278
4 Sylwia Wróblewska N-ctwo Jabłonna 276
5 2 Dominika Niemiec N-ctwo Kamienna Góra 275
6 Piotr Świerczyński ZSLiE w Brynku 273
7 Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 271
8 Miłosz Wróblewski SP Warcino 270
9 Szymon Panek ZSL w Goraju 269
10 3 Krystian Stankowski N-ctwo Bardo Śląskie 268
11 Nikodem Brzezicha ZSL w Miliczu 266
12 Damian Jeżewski ZSL w Goraju 265
13 Krzysztof Ignalski ZSM Jenot przy ZSL w Tucholi 264
14 Krzysztof Misiak ZSL w Goraju 258
4 Maja Grudziecka ZSM Durlakowe Rogi 254
15 5 Michał Pakos TL w Miliczu 254
16 6 Mikołaj Multański TL w Miliczu 254
17 Łukasz Łusiewicz ZSL w Goraju 254
18 Karol Elmanowski ZSL w Tucholi 254
19 Łukasz Borsuk KŁ nr 2 Bór Prudnik 254
20 Nikodem Różański ZSL w Goraju 253
21 Bartosz Pilkiewicz KŁ Knieja Szczecin 252
22 7 Mateusz Zadler ZSL Milicz 250
23 Tobiasz Szczesnowski KŁ nr 15 Lis w Pępowie 248
24 8 Piotr Woźniak TL Milicz 236
25 Dariusz Orłowski N-ctwo Ujsoły 230
26 9 Maciej Szelerski ZSL Milcz 226
10 Mieczysław Plata ZSM Durlakowe Rogi 223
27 Hubert Woźny ZSL w Goraju 219
liczba uczestników w tej klasie: 30
Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk Wlkp. 200
2 Hubert Keller WKŁ Żbik Siemirowice 198
3 Hubert Barszcz Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 196
4 Piotr Strzelczyk KŁ Lis Dąbrowa Zielona 189
5 1 Maja Kramarz N-ctwo Złotoryja 187
6 Szymon Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 186
7 Jakub Czubajewski SP w Warcinie 183
8 2 Zuzia Kramarz N-ctwo Złotoryja 176
9 Bartłomiej Beńko Centrum Kultury Gmina Rzeczenica 157
liczba uczestników w tej klasie: 9
Wyniki w klasie MB - zespoły
rogi myśliwskie w stroju B
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Stowarzyszenie - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 269
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 269
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny 267
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 266
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 266
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 264
7 Stowarzyszenie Muzyczno-Kulturalne - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny SM-K ZSM Echo Pszczyny 263
8 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino 257
8 Młodzieżowy Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Szkole Podstawowej w Warcinie SP w Warcinie 257
9 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 252
10 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja 248
11 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły N-ctwo Ujsoły 246
12 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice 244
13 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 243
14 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 241
liczba uczestników w tej klasie: 15
Wyniki w klasie MD - zespoły
rogi myśliwskie w stroju D
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Rallye Trompes de Baviere Niemcy 297
2 Rallye Trompes de la Bruyere Niemcy 293
3 Zespół Muzyki Par Force Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa Muzeum Łow. i Jeźdz. W-wa 260
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie MEs - zespoły
rogi myśliwskie w stroju Es
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 242
2 Zespół Muzyki Myśliwskiej przy Muzeum Sygnałów Myśliwskich w Tucholi Muzeum SM Tuchola 232
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 215
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie MSH - zespoły
Salon Hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przepióreczki przy N-ctwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja 296
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów Rodzina Strawów 270
liczba uczestników w tej klasie: 2
Wyniki Konkursu na najlepsze wykonanie Hejnału XV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej - Złotoryja 2010
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 112
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny 111
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 109
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL w Goraju 109
4 Stowarzyszenie Muzyczno-Kulturalne - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny SM-K ZSM Echo Pszczyny 109
5 Stowarzyszenie - Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 108
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie ZO PZŁ Warszawa 104
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja 103
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły N-ctwo Ujsoły 101
liczba uczestników w tej klasie: 9

KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KR - klasyfikacja w konkursie regionalnym
PK - klasyfikacja pozakonkursowa


Jurorzy:

Soliści klasa A: – Krzysztof Kadlec (przewodniczący), Piotr Grzywacz, Roman Seta, Wiesław Keller, Mieczysław Skrzypiec
Soliści klasa D, C, B: – Zenon Olendrowicz (przewodniczący), Robert Olejarz, Artur Kanawka, Michał Wojtyła, Adam Migurski
Zespoły: klasy D, C, B, A i G: – Piotr Grzywacz przewodniczący), Artur Kanawka, Józef Czerniak, Agnieszka Rybicka, Adam Migurski
Zespoły: klasy MB, MEs, MD i MSH: – Mieczysław Leśniczak (przewodniczący), Zenon Olendrowicz, Krzysztof Kadlec, Mieczysław Skrzypiec, Bogusław Rup


 

MISTRZOSTWA POLSKI SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH W PŁUKANIU ZŁOTA
ZŁOTORYJA 2010
WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA

 

IMIĘ   I NAZWISKO
ZESPÓŁ
POZYCJA STARTOWA
CZAS
ZŁOTO
MINUTY KARNE
CZAS OSTATECZNY
MIEJSCE
Marek Musiewicz
ZSM Babimost
16
05:01
4
04:00
09:01
1.  
Jakub Czubajewski
DZS SP Warcino
19
09:17
4
04:00
13:17
2.  
Przemysław Augustyniak
ZSM Warcino
7
11:25
5
02:00
13:25
3.  
Maja Kramarz
PRZEPIÓRECZKI  Złotoryja
13
13:30
6
00:00
13:30
4.  
Paulina Marszk
ZSM Warcino
8
17:05
6
00:00
17:05
5.  
Karol Orłowski
ZSL Zagnańsk
14
17:23
6
00:00
17:23
6.  
Krystian Stankowski
N-ctwo Bardo Śl
9
15:30
5
02:00
17:30
7.  
Michał Czapiewski
Jantar N-ctwo Cewice
12
17:40
6
00:00
17:40
8.  
Piotr Strzelczyk
Dąbrowa Zielona
5
13:51
4
04:00
17:51
9.  
Justyna Stępień
ZSM Echo
2
15:05
4
04:00
19:05
10.
Piotr Cofała
ZSM Echo Pszczyny
5
17:30
5
02:00
19:30
11.
Adam Kendik
KŁ Knieja Opole
12
19:59
6
00:00
19:59
12.
Julia Kramarz
PRZEPIÓRECZKI Złotoryja
14
16:55
4
04:00
20:55
13.
Wiesław Keller
Juror
3
15:01
3
06:00
21:01
14.
Mirosław Wróblewski
ZSM Akord N-ctwo Jabłonna
11
19:42
5
02:00
21:42
15.
Miłosz Wróblewski
DZS SP Warcino
20
19:50
5
02:00
21:50
16.
Łukasz Praszczyk
TL Brynek
6
19:53
5
02:00
21:53
17.
Mariusz Stolc
ZSL Warcino
1
20:00
5
02:00
22:00
18.
Andrzej Fedaczyński
ZSL  Hagard
8
20:00
5
02:00
22:00
19.
Dariusz Orłowski
ZSM Hreczecha Ujsoły
6
20:00
5
02:00
22:00
20.
Ewa Keller
Jantar N-ctwo Cewice
2
18:09
4
04:00
22:09
21.
Adam Migurski
Juror
4
19:40
4
04:00
23:40
22.
Ryszard Kalinowski
ZSM N-ctwo Spychowo i Strzałowo
17
20:00
4
04:00
24:00:00
23.
Piotr Grzywacz
Juror- Tuchola
15
20:00
4
04:00
24:00:00
24.
Paweł Potempa
ZSM Hreczecha Ujsoły
3
20:00
3
06:00
26:00:00
25.
Bartłomiej Bejga
N-ctwo Grodzisk
10
20:00
3
06:00
26:00:00
26.
Dominik Kubiak
ZTM Trel
15
20:00
3
06:00
26:00:00
27.
Tomasz Przybysz
KŁ Wilk Głogów
17
20:00
3
06:00
26:00:00
28.
Łukasz Borsuk
KŁ Bór Prudnik
18
19:23
2
08:00
27:23:00
29.
Maciej Brzostowicz
ZSL Tuchola
4
16:03
0
12:00
28:03:00
30.
Hubert Keller
Jantar N-ctwo Cewice
1
20:00
1
10:00
30:00:00
31.
Maciej Litner
N-ctwo Kluczbork
7
20:00
0
12:00
32:00:00
32.
Sławomir Liszczyński
KŁ Wilk Głogów
18
20:00
0
12:00
32:00:00
33.
Elżbieta Pytlik
KŁ Wilk Głogów
19
20:00
0
12:00
32:00:00
34.
Łukasz Zefert
ZSM Warcino
9
DNS
Tadeusz Piankowski
ZSM Warcino
10
DNS
Artur Nowicki
ZSM Warcino
11
DNS
Zuzanna Kramarz
Złotoryja
16
DNS

W wiaderkach z piaskiem było ukrytych 6 złotych ziarenek. W punktacji rolę odgrywają dwa czynniki: czas i ilość wypłukanych drobin złota. Im więcej złota i krótszy czas tym lepsze miejsce. Za każdą nie odnalezioną drobinkę złota doliczano 2 min karne, tak więc czasami osoba która wypłukała mniej złota ale miała krótszy czas wygrywa.
Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, dziękuję wszystkim sygnalistom za dobrą zabawę. Zapraszam wszystkich do Złotoryi na Mistrzostwa Polski i Świata w Płukaniu Złota oraz na VI Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w 2011r.
Pozdrawiam serdecznie

 

Andrzej Majewski
ZSM N-ctwa Złotoryja
Polskie Bractwo Kopaczy Złota

 


Czas wykonania: 0.163 sekund